LMT
 
 

 

 

 

Įtrauki, inovatyvi ir reflektyvi visuomenė

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltStrateginis tikslas

Strateginis tikslas – paremti socialinių ir humanitarinių mokslų mokslinius tyrimus horizontalaus pobūdžio srityse, tokiose kaip pažangaus ir tvaraus augimo kūrimas, socialinės transformacijos Europos visuomenėse, socialinė inovacija arba Europos vaidmuo pasaulyje.

Tematika

Pagrindis dėmesys 2014–2015 m. darbo programoje skiriamas šioms temoms:

  • Naujos idėjos, strategijos ir valdymo struktūros, padėsiančios įveikti krizę Europoje (stabili ekonominė ir monetarinė sąjunga, ES plėtra, ES socialinė politika, Europos integracijos ateitis, naujausios technologijos viešajame sektoriuje).  
  • Jaunoji karta inovatyvioje, įtraukioje ir stabilioje Europoje (darbo rinka, jaunimo judumas, suaugusiųjų švietimas, jaunų žmonių įraukimas į socialinį ir politinį gyvenimą, viešojo administravimo modernizavimas).
  • Reflektyvi visuomenė: Europos kultūrinio paveldo skaitmeninimas ir išsaugojimas, Europos kultūros objektų 3D modeliavimas.
  • Europos vaidmuo pasaulyje: bendradarbiavimas su trečiosiomis šalimis mokslinių tyrimų ir inovacijų srityje, ES rytų partnerystė, geopolitinė padėtis Viduržemio jūros regione.
  • Naujos inovacijos formos viešajame sektoriuje, atvira vyriausybė, inovatyvūs verslo modeliai, socialinės inovacijos, informacinės ir komunikacijos technologijos mokymuisi.

Kvietimai teikti paraiškas

Šiuo metu galiojančių kvietimų teikti paraiškas nėra. 

Teminės srities biudžetas

1,3 mlrd. Eurų (1,16 mlrd. eurų, atsižvelgiant į 2014 – 2020 m. infliaciją).

Svarbūs dokumentai ir naudingos nuorodos

Nacionalinis atstovas (NCP)

(Vyksta atstovo kaita)

Informaciją apie teminę sritį teikia vyriausiasis specialistas Viktoras Mongirdas tel. (8 5) 210 5335, e. p. viktoras.mongirdas@lmt.lt

Atstovas ir ekspertai H2020 programos komitete

Atstovė – prof. dr. Jūratė Ruzaitė  (Vytauto Didžiojo universitetas), tel. (8 3) 732 7838, e. paštas j.ruzaite@hmf.vdu.lt

Ekspertai:

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku