LMT
 
 

 

 

 

Maisto išteklių užtikrinimas, tvarus žemės ūkis ir bio-ekonomika

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltStrateginis tikslas 

Strateginis tikslas yra užtikrinti pakankamus saugaus ir aukštos kokybės maisto produktų bei kitų biologinių produktų kiekius, vystant našias ir tausiai išteklius naudojančias pirminės gamybos sistemas, geriau išnaudojant susijusių ekosistemų paslaugas, tuo pačiu užtikrinant konkurencingas ir mažai anglies dioksido išskiriančias paskirstymo grandines. Taip būtų spartinamas perėjimas prie tvarios bioekonomikos Europoje.

Tematika

Pagrindinis dėmesys skiriamas šioms sritims: 

  • Tvarus žemės ūkis ir miškininkystė;
  • Tvarus ir konkurencingas žemės ūkio maisto produktų sektorius saugiai ir sveikai mitybai;
  • Gyvųjų vandens išteklių potencialas;
  • Tvari ir konkurencinga bio-pramonė.

II-ojo socialinio iššūkio prioritetai siejasi su jungtinės technologijų iniciatyvos „Bio-pramonė“ ('Bio-Based Industries'), kuri finansuoja inovacines į pramonę orientuotas veiklas srityje – nuo biomasės iki vertingų bio produktų sukūrimo, prioritetais.  

Kvietimai teikti paraiškas

Biudžetas

3,84 mlrd. eurų 

Svarbūs dokumentai ir naudingos nuorodos  

Dalyvių portalas

Nacionaliniai atstovai (NCP)

Atstovas ir ekspertai H2020 programos komitete

 

Ekspertai:

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku