LMT
 
 

 

 

 

NORFACE

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltNORFACE – socialinių mokslinių tyrimų programa, kurią koordinuoja Europoje socialinių mokslų tyrimus finansuojančių organizacijų tinklas NORFACE (angl. the New Opportunities for Research Funding Agency Cooperation in Europe). Tinklą sudaro 18 Europos šalių mokslinius tyrimus finansuojančių organizacijų.  

Lietuvos mokslo taryba administruoja programą Lietuvoje ir finansuoja Lietuvos dalyvius.

Programos tikslas – skatinti aukšto lygio tarptautinius socialinių mokslų srities tyrimus Europoje, koordinuojant nacionalines mokslinių tyrimų programas ir organizuojant šios srities tarptautinį konkursinį finansavimą.

Su programa susijusios nuorodos:

Dalyvavimas ir finansavimas

Tarptautinės paraiškos teikiamos pagal NORFACE programos kvietimą ir nustatytas taisykles.

Tarptautinį projektą vykdo konsorciumas, kuriame yra ne mažiau kaip 3 institucijos iš 3 skirtingų kvietime dalyvaujančių valstybių. Tarptautinės paraiškos teikiamos kvietimą koordinuojančiai institucijai programos paraiškų teikimo sistemoje. Kiekviena kvietime dalyvaujanti šalis gali nustatyti papildomų reikalavimų savo šalies dalyviams.

Paraišką Lietuvoje gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija ir tarptautiniais partneriais.

Ilgiausia galima projektų trukmė – iki 3 metai.

Finansuojamos veiklos (jei kvietime teikti paraiškas nenustatyta kitaip): 

 

  • projekto vykdytojo darbo užmokestis;
  • projekto vykdytojo socialinio draudimo ir kitos įmokos;
  • išlaidos paslaugoms (išskyrus autorinius darbus);
  • išlaidos autoriniams darbams;
  • išlaidos prekėms;
  • išlaidos komandiruotėms;
  • išlaidos ilgalaikiam materialiajam, taip pat nematerialiajam turtui įsigyti;
  • netiesioginės išlaidos.

Paraiškų vertinimas

Paraiškų tarptautinį vertinimą organizuoja programą administruojanti institucija.


Lietuvoje informaciją apie programą teikia Tarptautinių programų skyriaus programų koordinatorė Kornelija Janavičiūtė, tel. (8 5) 210 7396, e. p. kornelija.janaviciute@lmt.lt.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku