LMT
 
 

 

 

 

Konkursų rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2016 m. kvietimas

2016 m. kvietime Lietuvos mokslo ir studijų institucijos galėjo teikti paraiškas pagal visas kvietimo temas. Pirmajame kvietimo etape iš viso buvo gautos 233 trumposios paraiškos, iš kurių 13 su Lietuvos dalyviais.

Antrajame kvietimo etape buvo pateiktos 89 išsamiosios paraiškos, tarp jų ir 7 paraiškos su Lietuvos dalyviais. 46 paraiškos buvo pripažintos finansuojamomis, finansuojamiems projektams iš viso numatyta skirti 30,5 mln. eurų. Keturios paraiškos su Lietuvos mokslo ir studijų institucija buvo pripažintos finansuotinomis (sąrašas). 

2015 m. kvietimas

2015 m. kvietimo pirmajame etape iš viso buvo gautos 153 trumposios paraiškos, iš kurių 9 su Lietuvos dalyviais. Lietuvos mokslo ir studijų institucijos galėjo teikti paraiškas pagal visas 6 kvietimo temas.

Antrajame kvietimo etape buvo pateiktos 93 išsamios paraiškos, tarp jų ir 5 paraiškos su Lietuvos dalyviais. 22 paraiškos buvo pripažintos finansuojamomis. Dvi paraiškos su Lietuvos mokslo ir studijų institucija buvo pripažintos finansuotinomis (sąrašas).

2014 m. kvietimas

2014 m. kvietimo pirmajame etape iš viso buvo gautos 172 trumposios paraiškos, iš kurių 8 su devyniais Lietuvos dalyviais. Lietuvos mokslo ir studijų institucijos galėjo teikti paraiškas pagal visas 6 kvietimo temas.

Antrajame kvietimo etape buvo pateiktos 105 išsamios paraiškos, tarp jų ir 7 paraiškos su aštuoniais Lietuvos dalyviais. 22 paraiškos buvo pripažintos finansuojamomis. Viena paraiška su Lietuvos mokslo ir studijų institucija buvo finansuota.

2013 m. kvietimas

2013 m. kvietimo pirmajame etape iš viso buvo gautos 166 trumposios paraiškos, iš kurių 3 – su Lietuvos dalyviais. Lietuvos mokslo ir studijų institucijos galėjo teikti paraiškas pagal kvietimo temą „Medžiagos sveikatos priežiūrai“.

Antrajame kvietimo etape buvo pateiktos 90 išsamios paraiškos, tarp jų ir dvi su Lietuvos dalyviais. 26 paraiškos buvo pripažintos finansuojamomis. Nė viena paraiška su Lietuvos mokslo ir studijų institucija nebuvo finansuota.

2012 m. kvietimas

2012 m. kvietimo pirmajame etape iš viso buvo gautos 125 trumposios paraiškos, iš jų gautos 5 paraiškos, kurias teikiant dalyvavo Lietuvos mokslo ir studijų institucijos. 4-iose iš jų Lietuvos institucijos yra koordinatoriai, o 1-oje partneriai. Lietuvos mokslo ir studijų institucijos galėjo teikti paraiškas pagal kvietimo temą „Medžiagos energetikos sistemoms“.

72 teigiamai įvertintų paraiškų konsorciumai buvo pakviesti teikti išesamąsias paraiškas antrajame kvietimo etape, tarp jų ir dvi su Lietuvos dalyviais. 69 pilnos paraiškos buvo pateiktos, iš kurių 23 paraiškos buvo pripažintos finansuojamomis. Nė viena paraiška su Lietuvos mokslo ir studijų institucija nebuvo finansuota.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku