LMT
 
 

 

 

 

M-era.Net

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt„M-era.Net 2“ (ERA-NET for materials research and innovation) yra „Horizontas 2020“ programos ERA-NET COFUND schemos programa, pagal kurią finansuojami moksliniai tyrimai ir inovacijos medžiagotyros srityje.

Programos tikslas – koordinuoti nacionalines mokslinių tyrimų programas medžiagotyros srityje bei organizuoti tarptautinį konkursinį šios srities projektų finansavimą. „M-era.Net“ vienija 41 mokslinius tyrimus finansuojančią instituciją iš 28 šalių.

Lietuvos mokslo taryba administruoja „M-era.Net“ Lietuvoje nuo programos pradžios 2012 m. ir finansuoja savo šalies dalyvius pagal tarptautinius kvietimus teikti paraiškas. Antrasis programos etapas – „M-era.Net 2“ – prasidėjo 2016 m.

Su programa susijusios nuorodos:

Trukmė: 2016–2021 metai.

Dalyvavimas konkursuose

Paraiškos finansuoti mokslo projektus teikiamos pagal kvietime nurodytas temas. 

Konkurse gali dalyvauti konsorciumai, sudaryti ne mažiau kaip iš 3 dalyvių, prašančių finansavimo, iš 2 kvietime dalyvaujančių valstybių. Bent du dalyviai turi būti iš 2 Europos Sąjungos valstybių narių ar asocijuotų valstybių, dalyvaujančių M-ERA.NET 2016 m. kvietime. Konsorciumai teikia paraiškas programos „M-era.Net 2“ tarptautinį kvietimą administruojančiai institucijai. Kvietime dalyvaujančios šalys gali nustatyti papildomų reikalavimų savo šalies dalyviams.

Paraišką Lietuvoje gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija ir tarptautiniais partneriais.

Projektų trukmė – iki 3 metų.

Finansuojamos veiklos (jei kvietime teikti paraiškas nenustatyta kitaip): 

  • projekto vykdytojo darbo užmokestis;
  • projekto vykdytojo socialinio draudimo ir kitos įmokos;
  • išlaidos paslaugoms (išskyrus autorinius darbus);
  • išlaidos autoriniams darbams;
  • išlaidos prekėms;
  • išlaidos komandiruotėms;
  • išlaidos ilgalaikiam materialiajam, taip pat nematerialiajam turtui įsigyti;
  • netiesioginės išlaidos.

Paraiškų vertinimas

Paraiškų tarptautinį ekspertinį vertinimą organizuoja programos „M-era.Net“ kvietimą administruojanti institucija.

Projektų finansavimas

Sprendimą dėl finansuojamų projektų sąrašo priima tarptautinis programos „M-era.Net“ kvietimo valdymo komitetas. 

Konkursų rezultatai

Konkursų rezultatus galite rasti čia


Lietuvoje informaciją apie programą teikia Saulius Marcinkonis tel. (85) 2618530 e. p.  saulius.marcinkonis@lmt.lt (Tilto g. 4, kab. 151)

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku