LMT
 
 

 

 

 

Heritage Plus

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltPrograma „Heritage Plus“ – Europos Sąjungos 7-osios bendrosios programos ERA-NET Plus“ projektas, skirtas finansuoti mokslinius tyrimus kultūros paveldo srityje ir taip prisidėti prie Jungtinio programavimo iniciatyvos „Kultūros paveldas ir globaliniai pokyčiai – nauji iššūkiai Europai“.

Programos tikslas – koordinuoti nacionalines mokslinių tyrimų programas kultūros paveldo srityje ir organizuoti tarptautinį konkursinį šios srities projektų finansavimą. Programos trukmė  2013–2018 metai.

Programa „Heritage Plus“ vienija 18 mokslinius tyrimus finansuojančių institucijų iš 15 šalių. Lietuvos mokslo taryba administruoja programą Lietuvoje ir finansuoja savo šalies dalyvius.

Daugiau kvietimų skelbti neplanuojama.

Su programa susijusios nuorodos ir dokumentai:

Dalyvavimas konkursuose ir projektų finansavimas

Konkurse gali dalyvauti konsorciumai, sudaryti ne mažiau kaip trijų, bet nedaugiau kaip iš penkių institucijų, atstovaujančių programos „Heritage Plus“ šalims. Konsorciumai teikia tarptautines paraiškas kvietimą koordinuojančiai institucijai. Šalys gali nustatyti papildomų reikalavimų savo šalies dalyviams.

Paraiškas Lietuvoje gali teikti Lietuvos mokslo ir studijų institucijos, įtrauktos į Švietimo ir mokslo institucijų registrą, vienos arba kartu su nacionalinio statusą turinčiu muziejumi, biblioteka ar archyvu.

Numatyti du konkurso etapai: skelbiamas kvietimas teikti trumpąsias paraiškas, vėliau skelbiamas kvietimas pagal atrinktas trumpąsias paraiškas teikti išsamiąsias.

Projektai, laimėję programos „Heritage Plus“ konkursą, finansuojami šalių lėšomis pagal nacionalines taisykles. 

Konkurso rezultatai

Vienintelis kvietimas buvo paskelbtas 2014 m. kovo mėnesį. Pagal jį pateiktos 352 trumposios paraiškos. Iš jų – 16 paraiškų pateikta kartu su Lietuvos mokslo ir studijų institucijomis: 12 paraiškų yra idėjų ir projektų įgyvendinimo partnerės, 4 – projektų (idėjų) koordinatorės. Teikti išsamiąsias paraiškas buvo pakviestas 61 konsorciumas, vieno iš jų koordinatorius – Lietuvos mokslo ir studijų institucija.

Atlikus tarptautinį ekspertinį vertinimą finansuoti nuspręsta 15 projektų. Lietuvos mokslo ir studijų institucijų tarp finansuojamų projektų partnerių nėra. Finansuotinų projektų sąrašas.

 


Lietuvoje informaciją apie programą teikia programų koordinatorė Kornelija Janavičiūtė, tel. (8 5) 210 7396, e. p. kornelija.janaviciute@lmt.lt.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku