LMT
 
 

 

 

 

Konkursų rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2015 m. kvietimas

2015 m. kvietime iš viso buvo gautos 68 paraiškos, iš kurių 7 su 9 Lietuvos dalyviais. Atlikus tarptautinį ekspertinį vertinimą, finansuoti nuspręsta 10 projektų. Lietuvos dalyvių tarp finansuojamų projektų partnerių nėra.

2014 m. kvietimas

2014 m. kvietime iš viso buvo gauta 51 paraiška, iš kurių 4 su šešiais Lietuvos dalyviais. Vienas projektas su Lietuvos mokslo ir studijų institucija buvo finansuotas. Ji įgyvendins projektą bendradarbiaudama su Lietuvos įmone. 

Tarpinės mokslinės ataskaitos vertinimo rezultatai.

2013 m. kvietimas

2013 m. kvietime iš viso buvo gautos 43 paraiškos, iš kurių 3 – su Lietuvos dalyviais. Vienas projektas su Lietuvos mokslo ir studijų institucija buvo finansuotas.

Tarpinės mokslinės ataskaitos vertinimo rezultatai.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku