LMT
 
 

 

 

 

ENSUF

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt



Išmaniosios urbanistikos ateities scenarijai (angl. Smart Urban Futures, ENSUF) yra „Horizonto 2020“ schemos „ERA-NET Cofund“ programa, pagal kurią finansuojami urbanistikos srities moksliniai tyrimai ir inovacijos. ENSUF taip pat yra ir Jungtinio programavimo iniciatyvos „Europos miestai“ dalis.

Programos ENSUF tikslas – koordinuoti nacionalines mokslinių tyrimų ir inovacijų programas urbanistikos srityje ir organizuoti tarptautinį konkursinį šios srities projektų finansavimą. ENSUF vienija 26 mokslinius tyrimus ir inovacijas finansuojančias institucijas iš 18 Europos šalių.

Lietuvos mokslo taryba administruoja programą Lietuvoje ir finansuoja Lietuvos dalyvius pagal tarptautinį kvietimą teikti paraiškas.

Dalyvavimas konkursuose

Paraiškos finansuoti mokslo projektus teikiamos pagal tarptautiniame kvietime nurodytas sritis. 

Konkurse gali dalyvauti konsorciumai, sudaryti iš ne mažiau kaip trijų kvietime teikti paraiškas dalyvaujančių šalių (jei kvietime teikti paraiškas nenustatyta kitaip). Konsorciumai teikia paraiškas tarptautinį ENSUF kvietimą administruojančiai institucijai. Kvietime dalyvaujančios šalys gali nustatyti papildomų reikalavimų savo šalies dalyviams.

Paraišką Lietuvoje gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija ir tarptautiniais partneriais.

Projektų trukmė – iki 3 metų.

Konkursų rezultatai.

Finansuojamos veiklos (jei kvietime teikti paraiškas nenustatyta kitaip): 

  • projekto vykdytojo darbo užmokestis;
  • projekto vykdytojo socialinio draudimo ir kitos įmokos;
  • išlaidos paslaugoms (išskyrus autorinius darbus);
  • išlaidos autoriniams darbams;
  • išlaidos prekėms;
  • išlaidos komandiruotėms;
  • išlaidos ilgalaikiam materialiajam, taip pat nematerialiajam turtui įsigyti;
  • netiesioginės išlaidos.

Paraiškų vertinimas

Paraiškų tarptautinį ekspertinį vertinimą organizuoja ENSUF kvietimą administruojanti institucija. Ekspertinis vertinimas atliekamas pagal tris kriterijus: aukšta mokslinė ir (ar) inovacinė kokybė, poveikis ir įgyvendinimas.

Projektų finansavimas

Sprendimą dėl finansuojamų projektų sąrašo priima tarptautinis ENSUF kvietimo valdymo komitetas. 

Svarbios nuorodos


Lietuvoje informaciją apie programą teikia dr. Živilė Ruželė tel. (85) 236 0557; e. p. zivile.ruzele@lmt.lt (Tilto g. 4, kab. 152)

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku