LMT
 
 

 

 

 

Konkursų rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2015 m. kvietimas „Mėlynoji Baltija“

2015 m. kvietime „Mėlynoji Baltija“ iš viso buvo gautos 75 paraiškos, iš kurių 21 – su Lietuvos dalyviais. Po tarptautinio ekspertinio paraiškų vertinimo nuspręsta finansuoti  12 projektų, 1 iš jų su Lietuvos mokslo ir studijų institucija. Bendras kvietimo sėkmės rodiklis – 16 proc., Lietuvos dalyvių – 4,8 proc.

2014 m. kvietimas „Darnios ekosistemos paslaugos“

 2014 m. kvietime „Darnios ekosistemos paslaugos“ iš viso buvo gautos 48 paraiškos, iš kurių 16 – su Lietuvos dalyviais. Po tarptautinio ekspertinio paraiškų vertinimo nuspręsta finansuoti 7 projektus, 2 iš jų su Lietuvos institucijomis. Bendras kvietimo sėkmės rodiklis – 15 proc., Lietuvos dalyvių – 12,5 proc.

2012 m. kvietimas „Gyvybinga ekosistema“

2012 m. kvietime „Gyvybinga ekosistema“ iš viso buvo gautos 87 paraiškos, iš kurių 22 – su Lietuvos dalyviais. Po tarptautinio ekspertinio paraiškų vertinimo nuspręsta finansuoti 7 projektus, 2 iš jų su Lietuvos mokslo ir studijų institucijomis. Bendras kvietimo sėkmės rodiklis – 8 proc., Lietuvos dalyvių – 9 proc. 

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku