LMT
 
 

 

 

 

Konkursų rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2015–2016 m. BiodivERsA3 konkursas

Pagal 2015–2016 m. BiodivERsA3 kvietimą iš viso pateiktos 128 paraiškos, iš kurių aštuonias kartu su partneriais pateikė Lietuvos mokslo ir studijų institucijos. Po tarptautinio ekspertinio vertinimo finansuojami 26 projektai, kurių tarpe yra vienas projektas su dalyviu iš Lietuvos. Finansuojamiems projektams iš viso numatyta skirti daugiau kaip 33 mln. eurų.

2013–2014 m. BiodivERsA2 konkursas

Pagal 2013–2014 m. BiodivERsA2 kvietimą iš viso pateiktos 54 paraiškos, iš kurių šešias kartu su partneriais pateikė Lietuvos mokslo ir studijų institucijos. Po tarptautinio ekspertinio vertinimo finansuojama 10 projektų (Lietuvos mokslo ir studijų institucijų tarp finansuojamų projektų partnerių nėra). Finansuojamiems projektams iš viso numatyta skirti 10,3 mln. eurų.

2012–2013 m. BiodivERsA2 konkursas

2012–2013 m. BiodivERsA2 kvietimui iš viso pateiktos 77 paraiškos. Iš jų, šešias paraiškas kartu su partneriais pateikė Lietuvos mokslo ir studijų institucijos. Atlikus tarptautinį ekspertinį vertinimą finansuojami 8 projektai (Lietuvos mokslo ir studijų institucijų tarp finansuojamų projektų partnerių nėra). Finansuojamiems projektams iš viso numatyta skirti 8 mln. eurų.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku