LMT
 
 

 

 

 

Lietuvos dalyvavimas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltKiekvienais metais Lietuvos institucijų dalyvavimas COST veiklose didėja. Per paskutinius penkerius metus į COST veiklas jos jungėsi ypač aktyviai – vidutiniškai į 45 veiklas per metus. Nuo Lietuvos dalyvavimo COST programoje pradžios, Lietuvos institucijos vidutiniškai kasmet įsijungia į 26 COST veiklas.

2016 metais Lietuvos institucijų atstovai iš viso dalyvavo 165 COST veiklose, kas sudarė net 51 proc. visų 2016 metais vykdytų COST veiklų. 21 Lietuvos institucija įsijungė į 49 COST veiklas, o į COST veiklų valdymo komitetus buvo nominuoti 63 atstovai.

2016 m. Lietuvoje buvo suorganizuota 19 COST veiklų susitikimų (konferencijų, seminarų ir kt.), 1 mokymų stovykla (angl. Training Schools) ir 4  trumpalaikiai moksliniai vizitai (angl. STSM – short term scientific mission).

Lietuvos institucijų atstovai 2016 m. COST asociacijai pateikė 2 paraiškas naujoms COST veikloms inicijuoti, tačiau finansavimas joms nebuvo skirtas.

COST asociacijos pateikta statistinė informacija.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku