LMT
 
 

 

 

 

COST-D-20160506 kvietimo rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltLietuvos mokslo tarybos kvietimui teikti COST programos dalyvavimo paraiškas (tarpinė kvietimo uždarymo data - 2016 m. gegužės 6 d.) buvo pateiktos 26 paraiškos iš 11 Lietuvos institucijų.

Kvietimui Nr. COST-D-20160506 pateiktų paraiškų sąrašas. Visos COST dalyvavimo paraiškos atitiko administracinės patikros reikalavimus ir buvo teikiamos ekspertiniam vertinimui.

Atsižvelgusi į COST dalyvavimo paraiškų ekspertinio vertinimo rezultatus, pareiškėjų dalyvavimą atitinkamų COST veiklų inicijavime bei dalyvavime mokslinių tyrimų projektuose, COST komisija, sudaryta Lietuvos mokslo tarybos valdybos 2013 m. rugsėjo 12 d. nutarimu Nr. 8V-8, priėmė sprendimą (protokolo Nr. PP-COST-KO-2/16) nominuoti 24 Lietuvos atstovai (ir 24 pavaduojantys atstovai) iš 11 Lietuvos mokslo ir studijų institucijų į 20 COST veiklų valdymo komitetų. Informaciją apie Lietuvos institucijų dalyvavimą COST veiklose galite rasti čia.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku