LMT
 
 

 

 

 

Mokymų medžiaga projektų vykdytojams

Atsiųskite savo klausimą

Projektų vykdytojus konsultuoja projektų finansininkai, teisininkai, koordinatoriai

www.esparama.lt

Šiuo metu galiojatys kvietimai 

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt 

Rekomendacijos rengiant reagentų pirkimo technines specifikacijas:

  • Pavyzdys Nr. 1 (.DOC), kai perkančioji organizacija nurodo ne tik reagentų pavadinimus, bet ir pateikia reikalavimus, kuriuos siūloma prekė turi atitikti.
  • Pavyzds Nr. 2 (.XLS), kai perkančioji organizacija nurodo tik reagentų pavadinimus ir preliminarius jų kiekius. Tuo tarpu konkrečias siūlomų prekių charakteristikas nurodo patys tiekėjai, ruošdami pasiūlymus.
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku