LMT
 
 

 

 

 

2015 m. konkurso administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltAtlikta technologinės plėtros projektų paraiškų administracinė patikra. Konkursui pateikta 113 paraiškų, iš jų 109 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Atlikus administracinę patikrą, 57 paraiškose buvo rasta neesminių neatitikimų, kuriuos buvo galima pataisyti per dvi darbo dienas nuo informacijos išsiuntimo projektų vadovams. Visos paraiškos buvo pataisytos tinkamai.

Reikalavimai, kurių neatitiko administracinės patikros metu atmestos paraiškos: 

Administracinės patikros reikalavimai, kurių neatitiko atmestos paraiškos

Atmestų paraiškų skaičius

Asmuo gali teikti tik vieną šio kvietimo paraišką kaip projekto vadovas ar kitas pagrindinis vykdytojas1

3

Projektas turi būti teikiamas kartu su projekto partneriu (-iais)1

1

Paraiškos skyriuje ,,Priedai“, atskirose bylose, turi būti pateikti projekto vadovo ir kitų pagrindinių vykdytojų 2005–2015 metų publikacijų ir (ar) technologinės produkcijos (įskaitant eksperimentinę (socialinę, kultūrinę) sąrašai2

1

Paraiškos skyriuje ,,Priedai“ turi būti pateiktas skenuotas projekto partnerio (-ių) sutikimas kartu vykdyti teikiamą projektą, parašytas firminiame institucijos blanke ir pasirašytas institucijos vadovo; jei projekto partneris yra užsienio institucija, sutikimą gali pasirašyti ir padalinio vadovas; sutikime turi būti nurodyta projekto partnerio skiriama lėšų suma eurais projekto įgyvendinimui (jei skiriama) ir kokius darbus partneris atliks, jei planuoja2

2

Kvietime nurodytu terminu į elektroninę sistemą turi būti įkeltas pagal galiojančią formą parengtas skenuotas vykdančiosios institucijos raštas, kuriame pateikiami duomenys sutampa su paraiškoje nurodytais duomenimis2

2

____________________________

1Reikalavimai, dėl kurių neatitikimo paraiškos atmestos iš karto.

2Reikalavimai, kuriems neatitinkančias paraiškas buvo galima taisyti (tuo atveju, jei jos atitiko reikalavimus, dėl kurių neatitikimo paraiškos atmetamos iškarto).

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://junkis.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Technologinės plėtros projektų konkursui pateiktų paraiškų sąrašas

Technologinės plėtros projektų paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, sąrašas

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku