LMT
 
 

 

 

 

2015 m. konkurso apibendrinimas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltKonkursui buvo pateikta 113 paraiškų. Po administracinės patikros ekspertiniam vertinimui pateiktos 109 paraiškos, kurias, kaip vykdančiosios institucijos, pateikė 17 mokslo ir studijų institucijų:

Pateiktų paraiškų skaičius

Paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, skaičius

Projektų pagrindinių vykdytojų skaičius

Vykdančiųjų institucijų skaičius

113

109

678

17

 

 

 

 

 

Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas 2015 m. rugsėjo 16 d. įsakymu Nr. V-216 (patikslintas 2015 m. rugsėjo 23 d. įsakymu Nr. V-224) patvirtino tokius technologinės plėtros projektų 2015 m. kvietimo rezultatus:

Finansuojama projektų

Įrašyta į rezervinį sąrašą

Pripažinti finansuotinais, bet nefinansuojami

Pripažinti nefinansuojamais

7

4

83

15

 

 

 

 

Konkursą laimėjusiems projektams iš viso skirta 1 226 498 Eur, iš jų 2015 metais – 492 451 Eur.

Finansuojamų projektų sąrašas

Rezervinių projektų sąrašas

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku