LMT
 
 

 

 

 

Technologinės plėtros projektai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltTechnologinės plėtros projektų priemonė skirta sudaryti palankesnes sąlygas šalies technologinei plėtrai, skatinti mokslinius tyrimus, nukreiptus į produktyvias inovacijas, kurių reikia viešojo ir privataus sektoriaus technologinėms problemoms spręsti, tuo pačiu įtvirtinant nuostatą, kad jos gali ir turi būti sprendžiamos remiantis aukšto lygio moksliniais tyrimais.

Pagal šią priemonę tyrėjų ir kitų pagrindinių vykdytojų grupė gali gauti finansavimą technologinės plėtros moksliniams tyrimams savo pasirinkta tematika atlikti. Pasirinktai tematikai rengiami mokslo projektai, apimantys visumą mokslinių tyrimų ir organizacinių veiksmų, kuriuos per numatytą laiką tyrėjų ir kitų pagrindinių vykdytojų grupė atliks užsibrėžtiems moksliniams ir technologinės plėtros uždaviniams spręsti.

Pasirinktos projektų tematikos turi atitikti LR Vyriausybės patvirtintas prioritetines mokslinių tyrimų ir eksperimentinės (socialinės, kultūrinės) plėtros (MTEP) ir inovacijų raidos (sumanios specializacijos) kryptis ir įgyvendinimo nuostatas.

Numatomi projektų rezultatai turi atitikti LR Vyriausybės patvirtintus MTEP etapų klasifikacijos 5 (maketo (modelio) patikrinimas imituojant realias sąlygas) ar 6 (prototipo (bandomosios versijos) kūrimas) etapų veiklos rezultatus.

Su konkursais susiję dokumentai:

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku