LMT
 
 

 

 

 

Apie programą

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltLietuvai skirtas Šveicarijos stipendijų fondas yra viena iš Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje, finansuojamų priemonių. Stipendijų fondas yra įgyvendinamas pagal naujų Europos Sąjungos valstybių narių ir Šveicarijos tyrėjų mainų programą (Sciex-NMSch). Plačiau apie programąprogramos dokumentas ir dažniausiai užduodami klausimai

Stipendijų fondo tikslas – skatinti Lietuvos tyrėjų mokslinius gebėjimus ir remti Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimą mokslinių tyrimų srityje. Pagrindinis uždavinys – užmegzti bendradarbiavimą mokslinių tyrimų srityje, kuris padėtų:

  • gerinti individualius tyrėjų gebėjimus,
  • skatinti mokslinį progresą ir inovacijas,
  • sukuriti arba sustiprinti ryšius tarp tyrėjų.

Šveicarijoje mokslo mainų programą administruoja Šveicarijos universitetų rektorių konferencija (CRUS).

Lietuvoje Stipendijų fondą administruoja Lietuvos mokslo taryba.

Trukmė: 2009–2016 m.

Biudžetas: 4 mln. Šveicarijos frankų.


Išsamesnę informaciją teikia vyriausioji specialistė Kornelija Janavičiūtė, tel. (8 5) 210 7396, el. paštas kornelija.janaviciute@lmt.lt, (Gedimino pr. 3, kab. 151).

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku