LMT
 
 

 

 

 

Proveržio idėjų projektai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2012–2013 metais Lietuvos mokslo taryba finansavo proveržio idėjų projektus. Šios priemonės tikslas buvo suteikti mokslininkams galimybę patikrinti mokslinių tyrimų idėjas bei įvertinti jų realų įgyvendinamumą. Tai leistų lengviau konkuruoti rengiant įvairius mokslinių tyrimų projektus bei dalyvaujant įvairiose programose ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu.

Proveržio idėjų projektų priemonė skyrėsi nuo kitų Lietuvos mokslo tarybos remiamos veiklos krypčių tuo, kad iš tyrėjų nebuvo reikalaujama konkrečių rezultatų, paliekant jiems patiems nuspręsti, ką galima realiai atlikti per projektui skirtą laiką, tikrinant galimybę įgyvendinti savo pateiktą idėją.

Pasibaigus projektų įgyvendinimui ir vertinant jų ataskaitas buvo pastebėta, kad dauguma projektų vykdytojų gautus rezultatus panaudos tolesniuose moksliniuose tyrimuose, taip pat buvo planuojama pasitvirtinusią idėją toliau plėtoti mokslininkų grupių ar tarptautiniuose projektuose.

Konkurso būdu buvo finansuota 16 projektų. Detalesnė informacija apie proveržio idėjų projektų konkursą pateikiama čia.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku