LMT
 
 

 

 

 

| IV kvietimo konkurso administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltNacionalinės mokslo programos „Valstybė ir tauta: paveldas ir tapatumas“ IV kvietimo konkursui iš viso gauta 41 paraiška (PDF): I uždaviniui įgyvendinti pateiktos 8 paraiškos, II – 11 paraiškų, III – 12 paraiškų, IV – 8 paraiškos, V – 2 paraiškos (Lietuvos mokslo tarybos valdybos 2012 m. sausio 16 d. nutarimas Nr. 7V-237).

Tik 1 paraiška neatitiko administracinės patikros reikalavimų („Projekte gali būti įdarbinti tik tie asmenys, kurie įvardyti projekto aprašo vykdytojų sąraše ir yra pasirašę prašymą (antrą paraiškos sudėtinę dalį)“ ir „Projekto aprašo skyriuje „Priedai“ turi būti pateikti visų projekto vykdytojų (mokslo ir ne mokslo darbuotojų) gyvenimo aprašymai“). 1 projekto vadovas pateikė prašymą nevertinti konkursui pateiktos paraiškos.

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://sistema.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

 

Atgal

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku