LMT
 
 

 

 

 

III konkurso administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltNacionalinės mokslo programos „Sveikas ir saugus maistas“ III kvietimo konkursui iš viso gautos 25 paraiškos (PDF), iš jų 23 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Pagal pirmąjį uždavinį buvo pateikta 14 paraiškų, iš jų 13 atitiko administracinės patikros reikalavimus. Pagal antrąjį uždavinį buvo pateikta 11 paraiškų, iš jų 10 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Reikalavimai, kurių neatitiko administracinės patikros metu atmestos paraiškos:

Administracinės patikros reikalavimai, dėl kurių atmestos paraiškos

Atmestų paraiškų skaičius

Tyrėjas gali būti ne daugiau kaip trijų Tarybos finansuojamų projektų vykdytoju, iš kurių vienam gali vadovauti. Taikoma šių Tarybos remiamos veiklos krypčių finansuojamiems projektams: nacionalinių mokslo programų, mokslininkų grupių, 2007–2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos įgyvendinimo priemonės „Parama mokslininkų ir kitų tyrėjų mokslinei veiklai (visuotinė dotacija)“, Lietuvos–Šveicarijos programos „Moksliniai tyrimai ir plėtra“, bendros Lietuvos–Latvijos–Kinijos (Taivanas) mokslinių tyrimų programos

1

Projekto aprašo skyriuje ,,Priedai“ turi būti pateikti projekto vadovo ir kitų vykdytojų tyrėjų gyvenimo aprašymai

1

 

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://sistema.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku