LMT
 
 

 

 

 

II kvietmo konkurso administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltNacionalinės mokslo programos „Sveikas ir saugus maistas“ II kvietimo konkursui iš viso gauta 14 paraiškų (PDF), iš jų 13 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Pagal pirmąjį uždavinį buvo pateiktos 8 paraiškos, iš jų 7 atitiko administracinės patikros reikalavimus. Pagal antrąjį uždavinį buvo pateiktos 6 paraiškos, jos visos atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Reikalavimas, kurio neatitiko administracinės patikros metu atmesta paraiška:

Administracinės patikros reikalavimas, dėl kurio atmesta paraiška
 Atmestų paraiškų skaičius
Projekte vykdytojams negali būti numatytos išmokos pagal autorines arba paslaugų sutartis 1

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://sistema.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku