LMT
 
 

 

 

 

V kvietimo konkurso apibendrinimas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltParaiškas nacionalinės mokslo programos „Socialiniai iššūkiai nacionaliniam saugumui“ V konkursui buvo galima teikti 2012 m. kovo–balandžio mėnesiais. Paraiškos buvo teikiamos pagal II, III ir V Programos uždavinius.

Iš viso pateikta 30 paraiškų: 9 pagal II Programos uždavinį, 7 pagal III uždavinį ir 14 pagal V uždavinį. Po administracinės patikros ekspertiniam vertinimui pateiktos 27 paraiškos, kurias, kaip vykdančiosios institucijos, pateikė 8 universitetai, 2 akademijos, 2 mokslinių tyrimų centrai ir 2 mokslinių tyrimų institutai.

Programos uždavinys Pateiktų paraiškų skaičius Paraiškų, atitikusių administracinės patikros reikalavimus, skaičius Projektų vykdytojų skaičius Vykdančiųjų institucijų skaičius
II 9 8 48 7
III 7 6 25 4
V 14 13 65 8
Iš viso: 30 7

Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas 2012 m. birželio 19 d. įsakymu Nr. V-159 patvirtino tokius nacionalinės mokslo programos „Socialiniai iššūkiai nacionaliniam saugumui“ V kvietimo rezultatus:

Programos uždavinys Finansuojama projektų Įrašyta į rezervinį sąrašą Pripažinti finansuotinais, bet nefinansuojami Pripažinti nefinansuojamais
II 1 0 6 1
III 3 0 2 1
V 1 0 8 4
Iš viso: 5 0 16 6

Konkursą laimėjusiems projektams vykdyti 2012–2013 m. skirta 834,3 tūkst. Lt, iš jų 2012 metais – 315,3 tūkst. Lt.

V Konkursui pateiktų paraiškų sąrašas (PDF).
V konkursą laimėjusių projektų sąrašas
(PDF).

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku