LMT
 
 

 

 

 

IV konkurso rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltNacionalinės mokslo programos „Socialiniai iššūkiai nacionaliniam saugumui“ IV kvietimo konkursui iš viso gautos 27 paraiškos (PDF), iš jų 22 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Reikalavimai, kurių administracinės patikros metu neatitiko paraiškos:

Administracinės patikros reikalavimas, dėl kurio atmesta paraiška
Atmestų paraiškų skaičius
Asmuo gali teikti tik vieną šio kvietimo paraišką kaip projekto vadovas ar kitas vykdytojas.
2
Projekto aprašo skyriuje „Priedai“ turi būti pateikti visų projekto vykdytojų (mokslo ir ne mokslo darbuotojų) gyvenimo aprašymai. Projekto aprašo skyriuje „Priedai“ turi būti pateikti visų projekto vykdytojų pastarųjų penkerių metų mokslinių publikacijų sąrašai (mokslo darbuotojų – privaloma, kitų – jei yra mokslinių publikacijų). 1

Projekto aprašo skyriuje „Priedai“ turi būti pateikta skenuota partnerių bendradarbiavimo sutartis (jei yra projekto partneriai) vykdyti konkursui teikiamą projektą, patvirtinta institucijų vadovų parašais ir antspaudai.

2

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://sistema.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

IV konkursą laimėjusių projektų sąrašas (PDF)

 

Atgal

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku