LMT
 
 

 

 

 

I konkurso rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltBaigėsi I kvietimas teikti paraiškas pagal nacionalinę mokslo programą „Socialiniai iššūkiai nacionaliniam saugumui“. Iš viso gautos 42 paraiškos, iš jų 36 atitiko administracinės patikros reikalavimus

6 paraiškos atmestos dėl šių priežasčių: ne visi mokslininkų grupės nariai yra įdarbinti projekte bent ketvirčiu etato (2 paraiškos); nedeklaruotas mokslininkų grupės narių darbo krūvis pagal visas darbo sutartis (2 paraiškos); neįteiktas vykdančios institucijos raštas (1 paraiška); projektas baigiasi vėliau temos, pagal kurią jis teikiamas, termino ir prasideda IV ketvirtyje (1 paraiška).

Su administracinės patikros rezultatais bei visų I kvietimo paraiškų vertinimu (bendra ekspertų paraiškos vertinimo anketa) pareiškėjai gali susipažinti adresu http://www.mii.lt/NMP/SIN, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

I konkursą laimėjusių projektų sąrašas (.PDF)

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku