LMT
 
 

 

 

 

| II konkurso rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltLietuvos mokslo tarybos Gamtos ir technikos mokslų komitetas, remdamasis ekspertų ir Programos vykdymo grupės siūlymais, 2011 m. rugpjūčio 12 d. patvirtino II kvietimo konkurso rezultatus.

Lietuvos mokslo tarybos pirmininko 2011 m. rugpjūčio 16 d. įsakymu Nr. V-119 projektams skirta iš viso 1564,9 tūkst. Lt, iš jų 2011 metais – 277,3 tūkst. Lt.

II kvietimo konkursą laimėję projektai (PDF).

 

Atgal

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku