LMT
 
 

 

 

 

| I konkurso rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltNacionalinės mokslo programos „Lėtinės neinfekcinės ligos“ I konkursui iš viso gautos 49 paraiškos, iš jų 45 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

4 paraiškos atmestos dėl šių priežasčių: mokslininkų grupės narys gali dalyvauti tik viename kvietime paskelbto uždavinio projekte (2 paraiškos); projekte numatyta, kad visi mokslininkų grupės nariai įsidarbins ne mažesniu kaip 0,25 etato, projekto vadovas turi dirbti ne mažiau kaip 0,25 etato visą projekto laikotarpį (1 paraiškos); projekte numatyta, kad visi mokslininkų grupės nariai įsidarbins ne mažesniu kaip 0,25 etato (1 paraiška).

Su administracinės patikros rezultatais bei, pasibaigus konkursui, su visų I kvietimo paraiškų vertinimu (bendra ekspertų paraiškos vertinimo anketa) pareiškėjai gali susipažinti adresu http://www.mii.lt/NMP/, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

 

Atgal

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku