LMT
 
 

 

 

 

III kvietimo konkurso administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltNacionalinės mokslo programos „Ateities energetika“ III kvietimo konkursui iš viso gautos 23 paraiškos (PDF), iš jų 18 atitiko administracinės patikros reikalavimus (Lietuvos mokslo tarybos valdybos 2012 m. sausio 17 d. nutarimas Nr. 7V-237). Pagal pirmąjį uždavinį (Lietuvos energetinio saugumo bei plėtros modelių kūrimas ir tyrimas) buvo pateiktos 2 paraiškos, jos visos atitiko administracinės patikros reikalavimus. Pagal antrąjį uždavinį (Ateities energijos gamybos, tiekimo ir efektyvaus vartojimo mokslinės bazės kūrimas) buvo pateikta 21 paraiška, iš jų 16 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Reikalavimai, kurių neatitiko administracinės patikros metu atmestos paraiškos:

Administracinės patikros reikalavimas, dėl kurio atmesta paraiška
Atmestų paraiškų skaičius
Projekte gali būti įdarbinti tik tie asmenys, kurie įvardyti projekto aprašo vykdytojų sąraše ir yra pasirašę prašymą.
1
Projekto aprašo skyriuje „Priedai“ turi būti pateikti visų projekto vykdytojų (mokslo ir ne mokslo darbuotojų) gyvenimo aprašymai
3
Kvietime nurodytais terminais turi būti įteiktas visų projekto vykdytojų pasirašytas prašymas dėl dalyvavimo konkurse
1
Projekto aprašo skyriuje „Priedai“ turi būti pateikti visų projekto vykdytojų pastarųjų penkerių metų mokslinių publikacijų sąrašai (mokslo darbuotojų – privaloma, kitų – jei yra mokslinių publikacijų)
3
Kiekvieno projekto vykdytojo, išskyrus projekto vadovą, darbo apimtis projekte turi būti ne mažesnė kaip 20 valandų, padaugintų iš projekto trukmės mėnesiais
2

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://sistema.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

 

Atgal

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku