LMT
 
 

 

 

 

I konkurso rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltNacionalinės mokslo programos „Ateities energetika“ I kvietimo konkursui iš viso gautos 27 paraiškos, iš jų 24 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

3 paraiškos atmestos dėl šių priežasčių: kvietime nurodytais terminais turi būti įteiktas visų mokslininkų grupės narių pasirašytas įgaliojimas (1 paraiška); projekte turi būti numatyta, kad visi mokslininkų grupės nariai įsidarbins ne mažesniu kaip 0,25 etato krūviu (1 paraiška); projekto vadovas turi dirbti ne mažiau kaip 0,25 etato visą projekto vykdymo laikotarpį (1 paraiška).

Su administracinės patikros rezultatais bei, pasibaigus konkursui, su visų I kvietimo paraiškų vertinimu (išrašu iš apibendrintos ekspertų paraiškos vertinimo anketos) pareiškėjai gali susipažinti adresu http://www.mii.lt/NMP, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

 

Atgal

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku