LMT
 
 

 

 

 

Programos viešinimo reikalavimai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltViešinant Lietuvos–Šveicarijos bendradarbiavimo programos „Moksliniai tyrimai ir plėtra“ (toliau – LŠBP) projektus, reikia vadovautis Finansų ministro įsakymu patvirtintomis Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos viešinimo taisyklėmis bei projekto finansavimo sutarties 74 punktu, kuriame sakoma, kad visose publikacijose ar kitose Projekto mokslinių rezultatų sklaidos priemonėse turi būti nurodyta, kad minėti rezultatai buvo sukurti gavus LŠBP paramą:

Moksliniai tyrimai finansuojami pagal Lietuvos–Šveicarijos bendradarbiavimo programos, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje, projekto sutartį Nr. CH-3-ŠMM-01/…

The research leading to these results has received funding from Lithuanian-Swiss cooperation programme to reduce economic and social disparities within the enlarged European Union under project agreement No CH-3-ŠMM-01/…

Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos viešinimo taisyklėse apibrėžti ženklo naudojimo reikalavimai viešinimo priemonėse (pvz., pranešime spaudai, stendiniame pranešime), taip pat nustatyti viešinimo reikalavimai organizuojant informacinius renginius.

Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos ženklo pavyzdį ir jo naudojimui nustatytus reikalavimus galima rasti Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos grafinio stiliaus knygoje.

LŠBP paramos gavėjai turi naudoti violetinę spalvą, kuri grafinio stiliaus knygoje nurodyta kaip pantone 270 c.

Viešinimo medžiagos pavyzdžiai:

Susiję dokumentai ir medžiaga:

LŠBP projektų tarpinius rezultatus pristatantis straipsnis „Lietuvos ir Šveicarijos mokslininkai atlieka unikalius tyrimus“ („Mokslas ir technika“ Nr. 5 ).

Projekto CH-3-ŠMM-01/06 pristatymas

Informaciją teikia projekto administratorė Jurgita Stonytė tel. (8 5) 2618530, e. p. jurgita.stonyte@lmt.lt.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku