LMT
 
 

 

 

 

Institucijų partnerystės projektų konkurso rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2015 m. spalio 30 d. Lietuvos mokslo tarybos pirmininko įsakymu Nr. V-254 patvirtinti finansuojamų ir rezervinių projektų sąrašai pagal Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje, programos „Moksliniai tyrimai ir plėtra“ projekto kvietimą teikti paraiškas institucijų partnerystės projektams įgyvendinti.

Atlikus administracinę patikrą ir ekspertinį vertinimą, priimtas sprendimas finansuoti 9 institucijų partnerystės projektus, kurių bendra tinkamų finansuoti išlaidų suma siekia 1,08 mln. eurų.

Pirmininko įsakymas dėl finansuojamų ir rezervinių projektų sąrašų. Pirminininko įsakymo pakeitimas. 

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku