LMT
 
 

 

 

 

Dalyvavimas programoje

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltLietuvos–Šveicarijos programoje „Moksliniai tyrimai ir plėtra“ gali dalyvauti Lietuvos ir Šveicarijos viešojo sektoriaus mokslo ir studijų institucijų konsorciumai.

Minimalios dalyvavimo sąlygos – konsorciumą turi sudaryti ne mažiau kaip dvi institucijos-partnerės, iš kurių viena turi būti įsteigta Lietuvoje ir būti pareiškėju (konsorciumo vardu teikti paraišką Lietuvos mokslo tarybai), o kita – turi būti įsteigta Šveicarijoje ir dalyvauti konsorciume partnerio teisėmis. Projektuose trečiosios šalies statusu gali dalyvauti ir kitų šalių viešojo sektoriaus mokslo ir studijų institucijos. Tokiu atveju visas savo dalyvavimo projekte išlaidas turi padengti pati trečioji šalis. 

Pagal šią programą finansuojami dviejų tipų projektai: bendrų mokslinių tyrimų projektai ir institucinės partnerystės projektai.

Paraiškos projektams finansuoti teikiamos pagal kvietimus. Kvietimai teikti paraiškas skelbiami Lietuvos mokslo tarybos, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos tinklalapiuose ir oficialioje Šveicarijos bendradarbiavimo programų interneto svetainėje.

Kvietime nurodomas paraiškų pateikimo terminas. Paraiškos pildomos ir teikiamos elektroniniu būdu elektronine paraiškų teikimo sistema: http://sistema.lmt.lt. Paraiškos pildomos lietuvių ir anglų kalbomis, jas konsorciumo vardu pateikia Lietuvos pareiškėjas. Paraiška teikiama kartu su Pareiškėjo ir partnerio(-ių) raštais, patvirtinančiais jų sutikimą vykdyti projektą. Šie raštai turi būti pasirašyti institucijų įgaliotų asmenų ir patvirtinti pareiškėjo ar partnerio antspaudu.


Į pradžią

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku