LMT
 
 

 

 

 

Lietuvos–Šveicarijos programa

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltLietuvos mokslo taryba 2011–2016 metais vykdė Lietuvos–Šveicarijos bendradarbiavimo programą „Moksliniai tyrimai ir plėtra“. Programos lėšomis finansuota 11 bendrų mokslinių tyrimų projektų ir 9 institucijų partnerystės projektai, skirti renginiams. Programos vykdymo metu paskelbta daugiau kaip 90 mokslinių straipsnių, dar 21 straipsnis pateiktas paskelbimui ir 45 – parengti teikti. Tyrėjai, projektų vykdytojai, aktyviai dalyvavo mokslinėse konferencijose ir perskaitė 152 pranešimus bei surengė 113 stendinių pranešimų, pateikė 1 paraišką patentui gauti. 

Apie programą

Lietuvos–Šveicarijos programa „Moksliniai tyrimai ir plėtra“ – Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos dalis. Ja siekta sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje. Programa įgyvendinta pagal trišalę sutartį (Nr. CH-3-ŠMM-01), kurią 2011 m. lapkričio 5 d. pasirašė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra ir Lietuvos mokslo taryba. 

Programos tikslas – stiprinti abiejų šalių ryšius ir draugiškus santykius, skatinti sėkmingą ir produktyvų bendradarbiavimą mokslinių tyrimų ir plėtros sityje, gilinti žinias pasirinktose mokslinių tyrimų temose, skatinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą taip prisidedant prie socialinio ir ekonominio vystymosi Lietuvoje.

Programos biudžetas – 9,7 mln. Šveicarijos frankų. 

Programa skirta vykdyti aplinkos mokslų ir technologijų, sveikatos (gyvybės) mokslų bei gamtos mokslų sričių bendrų mokslinių tyrimų arba humanitarinių mokslų, socialinių mokslų, fizinių mokslų, biomedicinos mokslų, technologijų, žemės ūkio mokslų institucijų partnerystės projektus.

Bendrų mokslinių tyrimų projektai (finansuojamos veiklos)   Institucijų partnerystės projektai (finansuojamos veiklos) 

 

Su programa susiję dokumentai:

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku