LMT
 
 

 

 

 

VIII kvietimo konkurso administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltPasibaigus VIII kvietimui teikti paraiškas pagal Nacionalinę lituanistikos plėtros 2009–2015 metų programą iš viso gautos 207 paraiškos, iš jų 188 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

  • Pirmai priemonių grupei (Mokslinių tyrimų įvairiose lituanistikos kryptyse vykdymas, jų rezultatų sklaida ir tyrėjų kvalifikacijos tobulinimas) pateikta 90 paraiškų; 78 atitiko administracinės patikros reikalavimus.
  • Antrai priemonių grupei (Lituanistikos skaitmeninių informacijos išteklių kūrimas, priežiūra ir plėtra) buvo pateikta 20 paraiškų; 18 atitiko administracinės patikros reikalavimus.
  • Trečiai priemonių grupei (Lituanistikos nacionalinė ir tarptautinė sklaida, tarptautinių ryšių ir tarptautinio pripažinimo skatinimas) buvo pateiktos 32 paraiškos; 30 atitiko administracinės patikros reikalavimus.
  • Ketvirtai priemonių grupei (Lituanistikos darbų leidyba) buvo pateiktos 65 paraiškos, iš jų 62 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Reikalavimai, kurių neatitiko administracinės patikros metu atmestos paraiškos:

Administracinės patikros reikalavimai, kurių neatitiko atmestos paraiškos

Atmestų paraiškų skaičius

Priemonių grupės

Projekto aprašo vykdytojų sąraše įvardyti asmenys turi būti įdarbinti projekte1

2

1

Asmuo vienai priemonių grupei gali teikti tik vieną paraišką, kurioje jis yra projekto vadovas ar vykdytojas (tyrėjas)1

16

1, 2, 3, 4

Kvietime nurodytu terminu į elektroninę sistemą turi būti įkeltas skenuotas prašymas dalyvauti konkurse teikiant sklaidos projektą2

1

4

Projekto aprašo skyriuje ,,Priedai“ turi būti pateiktas projekto vadovo ir kitų vykdytojų tyrėjų ne daugiau kaip dešimties svarbiausių kiekvieno iš jų mokslinių publikacijų nuo 2001 metų (įskaitytinai) sąrašas2

1

4

Jeigu paraiška teikiama pagal 4 priemonių grupės „Lituanistikos darbų leidyba“ priemones, turi būti pateiktas ne mažiau kaip 1 autorinio lanko apimties tekstas2

1

4

-------------------------------------------------------------

1 Reikalavimai, dėl kurių neatitikimo paraiškos atmestos neleidžiant taisyti.
2 Reikalavimai, kuriems neatitinkančias paraiškas buvo galima taisyti (tuo atveju, jei jos atitiko reikalavimus, dėl kurių neatitikimo paraiškos atmestos neleidžiant taisyti).

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://sistema.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku