LMT
 
 

 

 

 

VI kvietimo konkurso administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltVI kvietimo pagal Nacionalinę lituanistikos plėtros 2009–2015 metų programą konkursui iš viso gautos 73 paraiškos, iš jų 72 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

  • Pirmai priemonių grupei (Mokslinių tyrimų įvairiose lituanistikos kryptyse vykdymas, jų rezultatų sklaida ir tyrėjų kvalifikacijos tobulinimas) pateiktos 22 paraiškos; visos atitiko administracinės patikros reikalavimus.
  • Antrai priemonių grupei (Lituanistikos skaitmeninių informacijos išteklių kūrimas, priežiūra ir plėtra) buvo pateiktos 2 paraiškos; abi atitiko administracinės patikros reikalavimus.
  • Trečiai priemonių grupei (Lituanistikos nacionalinė ir tarptautinė sklaida, tarptautinių ryšių ir tarptautinio pripažinimo skatinimas) buvo pateikta 19 paraiškų; visos atitiko administracinės patikros reikalavimus.
  • Ketvirtai priemonių grupei (Lituanistikos darbų leidyba) buvo pateikta 30 paraiškų, iš jų 29 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

Reikalavimai, kurių neatitiko administracinės patikros metu atmesta paraiška:

Administracinės patikros reikalavimas, dėl kurio atmesta paraiška
Atmestų paraiškų skaičius
Priemonių grupė
Projekto aprašo vykdytojų sąraše esantys asmenys turi būti pasirašę prašymą dėl dalyvavimo konkurse 1 4
Projekto aprašo skyriuje „Priedai” turi būti pateikti projekto vykdytojų tyrėjų gyvenimo aprašymai

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://sistema.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

 

Atgal

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku