LMT
 
 

 

 

 

V kvietimo administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltBaigėsi V kvietimas teikti paraiškas pagal Nacionalinę lituanistikos plėtros 2009–2015 metų programą. Iš viso gautos 108 paraiškos, iš jų 90 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

 • Pirmai priemonių grupei (Mokslinių tyrimų įvairiose lituanistikos kryptyse vykdymas, jų rezultatų sklaida ir tyrėjų kvalifikacijos tobulinimas) pateiktos 33 paraiškos, iš jų 30 atitiko administracinės patikros reikalavimus. 
 • Antrai priemonių grupei (Lituanistikos skaitmeninių informacijos išteklių kūrimas, priežiūra ir plėtra) buvo pateiktos 7 paraiškos, iš jų 5 atitiko administracinės patikros reikalavimus.
 • Trečiai priemonių grupei (Lituanistikos nacionalinė ir tarptautinė sklaida, tarptautinių ryšių ir tarptautinio pripažinimo skatinimas) buvo pateikta 17 paraiškų, iš jų 12 atitiko administracinės patikros reikalavimus. 
 • Ketvirtai priemonių grupei (Lituanistikos darbų leidyba) buvo pateikta 51 paraiškų, iš jų 43 atitiko administracinės patikros reikalavimus. 

Reikalavimai, kurių neatitiko administracinės patikros metu atmestos paraiškos:

  Administracinės patikros reikalavimas, dėl kurio atmesta paraiška
  Atmestų paraiškų skaičius
  Priemonių grupės
  Projekte gali būti įdarbinti tik tie asmenys, kurie įvardyti projekto aprašo vykdytojų sąraše ir yra pasirašę prašymą 3 1; 4
  Projekto aprašo skyriuje „Priedai“ turi būti pateikti visų projekto vykdytojų (mokslo ir ne mokslo darbuotojų) gyvenimo aprašymai
  3 1; 3; 4
  Projekto aprašo skyriuje „Priedai“ turi būti pateikta projekto partnerių bendradarbiavimo sutartis (jei projekto partneriai yra)
  5 1; 2; 3; 4
  Projekto vykdytojamas negali būti numatytos išmokos pagal autorines arba paslaugų sutartis
  2 3; 4
  Asmuo vienai priemonių grupei gali teikti tik vieną paraišką, kurioje jis yra projekto vadovas ar vykdytojas (tyrėjas)
  4 3; 4

  Kvietime nurodytais terminais turi būti įteiktas visų projekto vykdytojų pasirašytas prašymas dėl dalyvavimo konkurse

  4 3; 4
  Projekto aprašo skyriuje „Priedai“ turi būti pateikti visų projekto vykdytojų pastarųjų penkerių metų mokslinių publikacijų sąrašai (mokslo darbuotojų – privaloma, kitų – jei yra mokslinių publikacijų)
  1 3
  Kvietime nurodytais terminais turi būti įteiktas vykdančiosios insitucijos raštas dėl projekto vykdymo užtikrinimo
  2 4
  Mokslo darbuotojų ir kitų tyrėjų tarnybinių atlyginimų koeficientai turi atitikti Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytus dydžius
  1 4

Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://sistema.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

 

Atgal

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku