LMT
 
 

 

 

 

IX kvietimo konkurso administracinė patikra

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltBaigėsi IX kvietimas teikti paraiškas pagal Nacionalinę lituanistikos plėtros 2009–2015 metų programą. Iš viso gautos 174 paraiškos, iš jų 168 atitiko administracinės patikros reikalavimus.

 • Pirmai priemonių grupei (Mokslinių tyrimų įvairiose lituanistikos kryptyse vykdymas, jų rezultatų sklaida ir tyrėjų kvalifikacijos tobulinimas) pateiktos 62 paraiškos; 59 atitiko administracinės patikros reikalavimus.
 • Trečiai priemonių grupei (Lituanistikos nacionalinė ir tarptautinė sklaida, tarptautinių ryšių ir tarptautinio pripažinimo skatinimas) pateiktos 32 paraiškos; 30 atitiko administracinės patikros reikalavimus.
 • Ketvirtai priemonių grupei (Lituanistikos darbų leidyba) pateikta 80 paraiškų, iš jų 79 atitiko administracinės patikros reikalavimus. 

  Reikalavimai, kurių neatitiko administracinės patikros metu atmestos paraiškos:

  Administracinės patikros reikalavimai, kurių neatitiko atmestos paraiškos

  Atmestų paraiškų skaičius

  Priemonių grupės

  Projekto vykdytojas tyrėjas vienai priemonių grupei gali teikti tik vieną paraišką, kurioje jis yra projekto vadovas ar vykdytojas1

  2

  1

  Projekto aprašo vykdytojų sąraše įvardyti asmenys turi būti įdarbinti projekte1

  1

  3

  Projekto aprašo vykdytojų tyrėjų sąraše esantys asmenys turi būti pasirašę prašymą dėl dalyvavimo konkurse2

  2

  1, 4

  Kvietime nurodytu terminu į elektroninę sistemą turi būti įkeltas skenuotas prašymas dalyvauti konkurse teikiant sklaidos projektą2

  1

  4

  Kvietime nurodytu terminu į elektroninę sistemą turi būti įkeltas skenuotas vykdančiosios institucijos raštas2

  1

  1, 3

  Jeigu paraiška teikiama pagal 4 priemonių grupės „Lituanistikos darbų leidyba“ priemones, turi būti pateiktas parengto kūrinio turinys2

  1

  4

  Jeigu paraiška teikiama pagal 4 priemonių grupės „Lituanistikos darbų leidyba“ priemones, turi būti pateiktas ne mažiau kaip 1 autorinio lanko apimties tekstas2

  1

  4

  ____________________________

  1 Reikalavimai, dėl kurių neatitikimo paraiškos atmestos iš karto.

  2 Reikalavimai, kuriems neatitinkančias paraiškas buvo galima taisyti (tuo atveju, jei jos atitiko reikalavimus, dėl kurių neatitikimo paraiškos atmetamos iškarto).

  Su administracinės patikros rezultatais pareiškėjai gali susipažinti adresu http://sistema.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku