LMT
 
 

 

 

 

III konkurso rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltIII kvietimas teikti paraiškas vyko nuo 2010 m. kovo 22 d. iki balandžio 15 d. Kviesta teikti paraiškas pagal 2009 m. balandžio 15 d. Lietuvos Vyriausybės nutarimu Nr. 306 patvirtintoje „Nacionalinė lituanistikos plėtros 2009–2015 metų programoje“ numatytas 5 priemones: 1.4. monografijų, tęstinių mokslo studijų rengimas ir leidyba, 3.1. lituanistinės mokslinės literatūros sklaida lietuvių ir užsienio kalbomis; 3.3. tarptautinių lituanistikos mokslo renginių rėmimas; 4.1. lituanistikos taikomųjų ir mokslo populiarinimo darbų rengimas ir leidyba ir 4.2. edukacinių ir informacinių renginių rėmimas.

Iš viso konkurse buvo vertinamos 56 paraiškos, kurias pateikė 15 mokslo ir studijų institucijų. Projektuose dalyvavo 106 mokslininkai iš Lietuvos ir 4 iš užsienio mokslo įstaigų.

Didžioji dauguma pateiktų projektų – 40 – skirta mokslinių leidinių (monografijų, straipsnių rinkinių, konferencijos medžiagos) leidybai. 3 projektuose planuotas šaltinių publikavimas, 2 – skaitmeninių leidinių parengimui. 8 – renginių organizavimui, 3 mokslo populiarinimui (1 iš jų dokumentinio filmo sukūrimui).

Lietuvos mokslo tarybos Humanitarinių ir socialinių mokslų komitetas, remdamasis programos vykdymo grupės ir ekspertų grupės siūlymais, 2010 m. gegužės 31 d. posėdyje patvirtino konkurso rezultatus. 32 projektams finansuoti iš programos lėšų iki 2010 m. pabaigos numatyta skirti 595 400 litų.

Konkursą laimėję projektai (PDF)

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku