LMT
 
 

 

 

 

I konkurso rezultatai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2009 m. gegužės 8 d. Lietuvos mokslo tarybos Humanitarinių ir socialinių mokslų (HSM) komitetas sudarė Nacionalinė lituanistikos plėtros 2009–2015 metų programos (patvirtintos 2009 m. balandžio 15 d. Vyriausybės nutarimu Nr. 306) vykdymo grupę, kuri paskelbė I kvietimą projektams 2009 metais finansuoti. Konkursui buvo pateiktos 85 projektų paraiškos, kuriuose norą dalyvauti pareiškė 483 mokslininkai iš 27 Lietuvos ir 14 užsienio (Latvijos, Lenkijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Rusijos, Italijos, Kroatijos ir JAV) mokslo ir tyrimų institucijų. Nemaža dalis projektų apėmė kompleksinius kelių krypčių, įvairių mokslo šakų mokslininkų tyrimus. Pagal pateiktas paraiškas buvo numatyta veiklų už 3 318 tūkst. Lt.

Programos vykdymo grupė ir HSM komitetas, remdamiesi ekspertų grupės siūlymais, atrinko 40 geriausių projektų, kuriems paskirstė 2009 metams numatytas Programos lėšas – 1 140 tūkst. Lt.

Konkursą laimėję proejktai (PDF)

 

Atgal

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku