LMT
 
 

 

 

 

Kultūrinės plėtros projektai

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltI kvietimo Kultūrinės plėtros projektai buvo vykdomi 2013 m. liepą–2014 m. gruodį pagal dvi priemones: „1. Kompleksiniai kultūrinės plėtros moksliniai arba moksliniai ir meniniai tyrimai, pažinimu grįstos kultūros projektų kūrimas, jų poveikio Lietuvos visuomenei ir tarptautinei bendruomenei didinimas ir sklaida“ ir „2. Kultūrinių inovacijų moksliniai arba moksliniai ir meniniai tyrimai bei taikomoji plėtra: naujų inovatyvių paslaugų ir produktų kūrimas, tarpdalykinių tyrimų infrastruktūros bei tyrėjų kūrybinio potencialo stiprinimas“. Kvietimu buvo siekiama suteikti naują kokybę mokslo ir meno tyrėjų bendradarbiavimui bei tyrimų integracijai.

Per pusantrų metų įgyvendinta 14 projektų, kuriems buvo skirta iš viso 2 073,1 tūkst. Lt. Projektus vykdė 55 mokslininkai ir menininkai iš šių Lietuvos mokslo ir studijų institucijų: Kauno technologijos universiteto (3 projektai), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (3), Vilniaus dailės akademijos (2), Vilniaus universiteto (3), VšĮ Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos (1), Vytauto Didžiojo universiteto (2) ir partnerių. Daugumos projektų rezultatai svariai prisidėjo prie naujomis žiniomis grįstų kultūrinių inovacijų kūrimo, tarpdalykinių kultūros ir meno tyrimų plėtotės bei jų rezultatų pritaikomumo Lietuvos visuomenės ir kultūros poreikiams didinimo. Projektų vykdytojai, apjungdami meno, humanitarinių, socialinių, fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslų žinias Lietuvos kultūros laukui pasiūlė naujų žinių, paslaugų ar produktų paketą, galintį svariai prisidėti prie Lietuvos kultūros ir mokslo plėtros.

Detalesnė informacija apie kultūrinės plėtros projektų konkursą pateikiama čia.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku