LMT
 
 

 

 

 

HERA „Kultūrų sankirtos“

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.ltHERA Jungtinę mokslinių tyrimų programą „Kultūrų sankirtos“ koordinuoja Europos mokslinių tyrimų erdvės humanitarinių mokslų tinklas HERA.

Programos tikslas – skatinti aukšto lygio tarptautinius humanitarinių ir socialinių mokslų srities tyrimus Europoje, koordinuojant nacionalines mokslinių tyrimų programas ir organizuojant šios srities tarptautinį konkursinį finansavimą.

Programos trukmė: 2012–2016 m.

Programoje dalyvaujančios šalys: 

Airija, Austrija, Belgija, Danija, Didžioji Britanija, Estija, Islandija, Kroatija, Lenkija, Lietuva, Liuksemburgas, Norvegija, Olandija, Portugalija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vokietija. 

Kvietimas teikti paraiškas buvo skelbtas 2012 m. Pagal jį buvo pateiktos 593 paraiškos. Iš jų 36 paraiškos pateiktos kartu su Lietuvos mokslo ir studijų institucijomis: 33 jos yra idėjų ir projektų įgyvendinimo partnerės, 3– projektų (idėjų) koordinatorės. Teikti ilgąsias paraiškas buvo pakviesti 89 konsorciumai. Iš jų 7 pateikė paraiškas su partneriais iš Lietuvos mokslo ir studijų institucijų. Finansavimas buvo skirtas 18 projektų, tarp jų projektų su Lietuvos mokslo ir studijų institucijomis nebuvo.

Daugiau kvietimų pagal šią programą skelbiama nebus.

Naudingos nuorodos

Programos tinklalapisIšsamesnę informaciją teikia vyriausioji specialistė Kornelija Janavičiūtė, tel. (8 5) 210 7396, el. paštas kornelija.janaviciute@lmt.lt, (Gedimino pr. 3, kab. 151).

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku