LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2012 07 09 Paraiškos gauti paramą paskelbti mokslinius straipsnius ir išleisti knygas priimamos nuolatos

Lietuvos mokslo taryba kviečia teikti prašymus dėl paramos paskelbti mokslinius straipsnius ar išleisti knygas. Paraiškos priimamos nuolat.

Paramos tikslas

Skatinti Lietuvos mokslo plėtrą ir jo žinomumą pasaulyje, sudaryti visiems Lietuvos mokslininkams tokias sąlygas, kad mokslininko ar institucijos, kurioje jis dirba, finansinės galimybės neturėtų įtakos pasiektų mokslinių tyrimų rezultatų sklaidai.

Galimi pareiškėjai

Prašymus gali teikti Lietuvos mokslo ir studijų institucijose (toliau – institucija) dirbantys tyrėjai, kurių straipsniai yra priimti spausdinti recenzuojamuose aukšto mokslinio lygio žurnaluose arba kurių parengta ar sudaryta aukšto mokslinio lygio knyga yra recenzuota ir ją norima išleisti prestižinėje užsienio leidykloje.

Prašymų teikimo tvarka

Norintieji gauti paramą paskelbti mokslinį straipsnį ar išleisti knygą Taryba pateikia prašymą su šiais priedais:

  1. Išankstinio apmokėjimo sąskaitos kopija;
  2. Straipsnio kopija ar knygos maketu;
  3. Straipsnio ar knygos recenzavimą įrodančia medžiaga;
  4. Institucijos raštu.

Prašymas teikiamas tik elektroniniu būdu, užpildant formą adresu http://junkis.lmt.lt/. Prieš pildant prašymą rekomenduojame perskaityti Patarimus prašymo elektroninei formai pildyti. Spausdinta prašymo kopija Tarybai neįteikiama.

Prašymai, kuriuose pateikta nepilna ar klaidinanti informacija, nebus vertinami.

Prašymų svarstymai rengiami atsižvelgiant į vertinimo komisijos sprendimą, kad gautų paraiškų skaičius pakankamas konkursui įvykti.

Prašymų rengimo nuostatos

  1. Parama gali būti teikiama tik leidyklos išlaidų apmokėjimui. Straipsnio ar knygos parengimo, vertimo, redagavimo, maketavimo ir pan. išlaidos, kurias patyrė pareiškėjas, nėra remiamos.
  2. Gali būti suteikta ne didesnė kaip 2500 EUR parama.
  3. Prašymą dėl paramos paskelbti straipsnį turi teisę teikti tik pirmasis straipsnio autorius arba autorius, straipsnyje nurodytas asmeniu kontaktams.

Papildoma informacija

Visa informacija skelbiama Lietuvos mokslo tarybos svetainėje paramos paskelbti mokslinius straipsnius ir išleisti knygas tinklalapyje.

Informaciją teikia vyr. specialistė Loreta Kielaitienė, tel. (8 5) 261 8539, e. p. loreta.steponenaite@lmt.lt (111 kab.), techniniais projekto aprašo elektroninėje sistemoje pildymo klausimais – vyriausioji specialistė Danutė Vansevičienė, e. p. danute.vanseviciene@lmt.lt (darbo laikas: I–IV 8.00–17.00 val., V 8.00–15.45 val., pietų pertrauka 12.00–13.00 val.).

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku