LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2012 02 15 2012 metų kvietimas teikti paraiškas pagal Lietuvos ir Prancūzijos programą „Žiliberas“

Lietuvos mokslo taryba skelbia kvietimą teikti paraiškas Dvišalio bendradarbiavimo mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityje Lietuvos ir Prancūzijos integruotos veiklos programos „Žiliberas“ projektų finansavimui 2013–2014 metams gauti.

Pagal šią programą skiriamos lėšos bendro Lietuvos ir Prancūzijos projekto tyrėjų trumpalaikių vizitų (iki 1 mėn. trukmės) į partnerio instituciją Prancūzijoje ar Lietuvoje kelionės išlaidoms ir dienpinigiams. Mokslinių tyrimų vykdymui ir kitoms veikloms lėšos iš programos neskiriamos.

Bendras Lietuvos ir Prancūzijos partnerių projektų paraiškas Lietuvoje gali teikti Lietuvos mokslo ir studijų institucijos, atstovaujančios mokslininkų grupėms, įgyvendinsiančioms projektą. Projekto trukmė iki 2 metų.

Paraiškos teikiamos elektroniniu būdu Tarybos internetiniame tinklalapyje http://sistema.lmt.lt/, iki 2012 m. gegužės 22 d. 17 val., užpildant elektroninę paraiškos formą. Paraiškos pildomos remiantis patvirtintais dokumentais: „Dvišalio bendradarbiavimo mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityje Lietuvos ir Prancūzijos integruotos veiklos programa „Žiliberas“ ir „Dvišalio bendradarbiavimo mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityje Lietuvos ir Prancūzijos integruotos veiklos programos „Žiliberas“ įgyvendinimo tvarkos aprašu“.

Taip pat būtina pateikti pareiškėjo prašymą ir vykdančiosios institucijos raštą, rengiamus pagal Tarybos pirmininko patvirtintas formas. Prašyme ir rašte nurodomas elektroninės paraiškų priėmimo sistemos priskirtas identifikacinis paraiškos numeris, projekto pavadinimas, vadovas, projekto vykdymo terminas ir kiti pagal formą reikalingi duomenys.

Prašymą ir raštą iki 2012 m. gegužės 22 d. 17 val. reikia pristatyti Tarybai adresu: Lietuvos mokslo taryba, Gedimino pr. 3, LT-01103 Vilnius. Siunčiant prašymą paštu, išsiuntimo data pašto spaude turi būti ne vėlesnė kaip 2012 m. gegužės 22 d.

Prieš pildant elektroninę paraišką rekomenduojame susipažinti su patarimais paraiškų elektroninei formai pildyti.

Išsamesnę informaciją teikia Tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Aleksandravičienė tel. (8 5) 210 7397, el. paštas asta.aleksandraviciene@lmt.lt.

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku