LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2012 02 10 Jungtinis HERA kvietimas teikti paraiškas

2012 m. vasario 9 d. paskelbtas HERA programos „Kultūrų sankirtos“ kvietimas teikti trumpąsias paraiškas tarptautiniams projektams vykdyti. Paraiškų teikimo terminas – 2012 m. gegužės 4 d. 14 val. (Centrinės Europos laiku).

Visa informacija apie kvietimą, reikalavimai dalyviams ir kvietimo dokumentai pateikti HERA tinklalapyje.

Paraiškos turi būti užpildytos anglų k. pagal HERA tinklalapyje pateiktą paraiškos formą.

Programoje dalyvauti gali visi juridiniai asmenys, tačiau Lietuvoje finansavimas bus skiriamas tik Lietuvos mokslo ir studijų institucijoms.

Kvietimo biudžetas: 18,5 mln.eurų.

Kvietimo temos aprašymas (anglų k.)

Pagrindiniai reikalavimai tarptautiniam HERA projektui:

  • Tarptautinio projekto konsorciumą turi sudaryti mažiausiai 3 partneriai (institucijos) iš skirtingų programoje dalyvaujančių valstybių.
  • Tarptautinio projekto biudžetas neturi viršyti 1 mln. eurų.
  • Tarptautinio projekto trukmė – iki 36 mėn.
  • Tarptautiniame projekte turi dalyvauti mažiausiai 3 projektų vadovai (angl. Principal Investigator) iš skirtingų programoje dalyvaujančių valstybių. Projekto vadovas yra atsakingas už projekto veiklas savo institucijoje. Kiekvienoje institucijoje gali būti tik po vieną projekto vadovą.
  • Vienas iš projektų vadovų vadovauja projektui ir veikia kaip tarptautinio projekto koordinatorius (angl. Project Leader). Projekto koordinatorius turėtų būti aukšto lygio mokslininkas, turintis mokslinių tyrimų projektų koordinavimo patirties.
  • Projekto koordinatorius gali koordinuoti tik vieną tarptautinį HERA projektą.

Daugiau informacijos


Informaciją teikia vyr. specialistė Agnė Palevičiūtė tel. (8 5) 210 7397, e. p. agne.paleviciute@lmt.lt (124 kab.). 

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku