LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2012 01 24 2012 metų kvietimas doktorantų stažuotėms užsienio mokslo centruose finansuoti: paraiškos svarstomos 4 kartus per metus

Lietuvos mokslo taryba paskelbė 2012 metų kvietimą teikti paraiškas dėl paramos doktorantų stažuotėms užsienio mokslo centruose. Paraiškos priimamos nuolatos, jų svarstymai numatyti 4 kartus per metus.

Galimi pareiškėjai

Dėl paramos stažuotei užsienio mokslo centruose gali kreiptis Lietuvos mokslo ir studijų institucijų doktorantai. Parama galima 1–6 mėnesių stažuotėms išmokant nustatyto dydžio stipendiją ir kompensuojant kelionės išlaidas. 

Pateikiami dokumentai

  1. paraiška (paraiškos pildymo instrukcija apteikta „Doktorantų stažuočių administravimo ir atrankos metodikoje“);
  2. priimančiosios institucijos sutikimas priimti į stažuotę numatytam laikotarpiui;
  3. institucijos, kurioje studijuoja doktorantas, sutikimas išleisti doktorantą vykti į stažuotę numatytam laikotarpiui;
  4. doktoranto gyvenimo aprašymas;
  5. doktoranto vadovo pasirašytas nustatytos formos sutikimas-rekomendacija, kurioje būtų išreikštas pritarimas planuojamai kelionei (Doktoranto vadovo deklaracija, Doktorantų stažuočių administravimo ir doktorantų atrankos metodikos 9 priedas);
  6. institucijos pažyma apie išlaikytus doktorantūros studijų egzaminus, kurioje būtų išvada, ar doktorantūros studijų egzaminai išlaikyti doktorantūros studijų plane numatytu laiku.

Papildoma inforamcija

Parama teikiama įgyvendinant ES struktūrinių fondų projektą „Studentų mokslinės veiklos skatinimas“. Su konkrusais susiję dokumentai ir rezultatai skelbiami paramos studentų mokslinei praktikai tinklalapyje.

Išsamesnę informaciją teikia Rūta Balevičienė, tel. (8 5) 261 3609, e. p. ruta.baleviciene@lmt.lt.

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku