LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2012 01 02 Šveicarijos stipendijų fondo (Sciex-NMSch) kvietimas teikti paraiškas

2012 m. sausio  2 d. paskelbtas Šveicarijos stipendijų fondo, įgyvendinamo pagal naujų Europos Sąjungos valstybių narių ir Šveicarijos tyrėjų mainų programą (Sciex-NMSch), kvietimas teikti paraiškas. Dėl stipendijų gali kreiptis Lietuvos mokslo ir studijų institucijų doktorantai ir jaunieji mokslininkai, turintys daktaro laipsnį.

Paraiškos teikiamos programą Šveicarijoje administruojančiai Universitetų rektorių konferencijai (CRUS). Paraiškos priimamos iki 2012 m. balandžio 1 d.

Atskiras paraiškos formas turi užpildyti ir kartu pateikti pareiškėjas, jo vadovas Šveicarijoje, vadovas Lietuvoje, siunčiančioji institucija Lietuvoje ir priimančioji institucija Šveicarijoje.

Finansuojamos šios visų mokslo sričių veiklos:

  • Lietuvos jaunųjų tyrėjų mokslinės stažuotės Šveicarijoje:

     6–24 mėn. trukmės stažuotės doktorantams;

     6–18 mėn. trukmės podoktorantūros stažuotės.

  • Trys trumpalaikiai (5 dienų) stažuočių vadovų vizitai (bent vienas iš jų turi būti vadovo iš Šveicarijos).

Papildoma informacija:

Išsamesnę informaciją teikia Tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyriausioji specialistė Kornelija Janavičiūtė (tel. (8 5) 210 7396, e. p. kornelija.janaviciute@lmt.lt).

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku