LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 10 05 Programos „BiodivERsA” ir Belmonto forumo bendras 2017­–2018 m. kvietimas

Paskelbtas programos „BiodivERsA“ ir Belmonto forumo kvietimas teikti paraiškas. Trumposios paraiškos anglų kalba teikiamos iki 2017 m. gruodžio 1 d.

Kvietime dalyvaujančios šalys ir kvietimo biudžetas

Kvietime dalyvauja 25 finansuojančios organizacijos iš 23 šalių (Airijos, Argentinos, Austrijos, Belgijos, Brazilijos (tik San Paulo valstija), Bulgarijos, Dramblio Kaulo Kranto, Estijos, Ispanijos, Kanados, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų Karalystės, Norvegijos, Prancūzijos, Rumunijos, Slovakijos, Suomijos, Švedijos, Šveicarijos, Turkijos, Vokietijos  ir JAV).

Kvietimo biudžetas sudaro 25 mln. eurų, o Lietuvos skiriamas biudžetas – 100 000 eurų.

Kvietimo aprėptis

Kvietimo tematika – „Bioįvairovės ir paslaugų ekosistemoms scenarijai“ (angl. "Scenarios of biodiversity and ecosystem services").  Kvietime išskiriami du prioritetai:

  • Bioįvairovės scenarijų ir paslaugų ekosistemoms  sukūrimas ir taikymas įvairiu mastu naudojant daugialypius sprendimus (angl. "Development and application of scenarios of biodiversity and ecosystem services across spatial scales of relevance to multiple types of decisions”).
  • Dėmesys bioįvairovės ir paslaugų ekosistemų  daugialypiškumui bioįvairovės scenarijuose (angl. "Consideration of multiple dimensions of biodiversity and ecosystem services in biodiversity scenarios”).

Galimi pareiškėjai ir partneriai

Tarptautinį mokslo projektą gali vykdyti tarptautinis konsorciumas, kuriame yra ne mažiau kaip 3 institucijos iš 3 skirtingų kvietime dalyvaujančių valstybių. 

Siekdami gauti Lietuvos mokslo tarybos finansavimą, paraišką gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija. Vykdančioji institucija turi būti Lietuvos mokslo ir studijų institucija, kuri įtraukta į Švietimo ir mokslo institucijų registrą. Projekto vadovas turi būti mokslininkas.

Paraiškų teikimo tvarka

Paraiškų priėmimas ir vertinimas vyksta dviem etapais. Pirmajame etape pareiškėjai teikia trumpąsias paraiškas, o atrinktas paraiškas prašoma papildyti antrajame etape pateikiant išsamiąsias.

Trumpųjų paraiškų priėmimas  programos elektroninėje sistemoje vyksta iki 2017 m. gruodžio 1 d.

Išsamiųjų paraiškų pateikimo programos elektroninėje sistemoje terminas – 2018 m. kovo 9 d.

Paraiškų rengimo nuostatos

Papildoma informacija

Išsamesnę informaciją apie paskelbtą kvietimą galima rasti programos „BiodivERsA“ tinklalapyje.


Lietuvoje informaciją apie programą teikia vyriausiasis specialistas Viktoras Mongirdas tel. (8 5) 210 5335, e. p. viktoras.mongirdas@lmt.lt

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku