LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 09 06 Kvietimas paramai rengusiems programos „Horizontas 2020“ paraiškas gauti

Lietuvos mokslo taryba skelbia kvietimą teikti paraiškas dėl paramos skyrimo pareiškėjams, rengusiems Europos Sąjungos bendrosios mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizontas 2020“ (toliau – H2020) paraiškas.

Paraiškos priimamos iki 2017 m. spalio 13 d. 15.30 val.

Paraiškas gali teikti Lietuvos mokslo ir studijų institucijos, rengusios H2020 paraiškas ir kurių galutinius vertinimo rezultatus Europos Komisija ar kita už H2020 valdymą atsakinga institucija pateikė iki 2017 m. spalio 13 d.

Paraiškos teikimo tvarka yra nustatyta „Paramos skyrimo pareiškėjams, rengusiems Horizontas 2020 – Europos Sąjungos bendrosios mokslinių tyrimų ir inovacijų programos – paraiškas, tvarkos apraše“, patvirtintame Lietuvos mokslo tarybos pirmininko 2017 m. liepos 26 d. įsakymu Nr. V-185.

Paraiška teikiama elektroniniu būdu, užpildant formą Lietuvos mokslo tarybos elektroninėje sistemoje junkis.lmt.lt. Kartu su paraiška teikiami: 

  1. pareiškėjo vadovo pasirašytas institucijos raštas (rašto forma pasiekiama paraiškų teikimo sistemoje);
  2. H2020 paraiškos įvertinimo suvestinės ataskaitos (angl. Evaluation Summary Report) kopija;
  3. dokumento, įrodančio, kad H2020 paraiška yra finansuotina (pvz., Europos Komisijos kvietimas pradėti derybas dėl H2020 dotacijos sutarties; H2020 dotacijos sutartis ir pan.), kopija (jei taikoma);
  4. dokumento, įrodančio pareiškėjo dalyvavimą ir vaidmenį teikiant H2020 paraišką (pvz., H2020 paraiška, konsorciumo sutartis), kopija (jei 2 ir (ar) 3 punktuose nurodytuose dokumentuose nėra informacijos apie pareiškėjo vaidmenį teikiant H2020 paraišką).

Išsamesnę informaciją teikia Tarptautinių programų skyriaus vyriausiasis specialistas dr. Saulius Marcinkonis (tel. (8 5) 261 8530, e. p. saulius.marcinkonis@lmt.lt).

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku