LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 09 04 JPI „Kultūros paveldas“ programos „Besikeičianti aplinka“ kvietimas teikti paraiškas

Paskelbtas tarptautinis Jungtinio programavimo iniciatyvos „Kultūros paveldas ir globaliniai pokyčiai – nauji iššūkiai Europai“ programos „Besikeičianti aplinka“ (angl. Changing Environments) kvietimas teikti paraiškas. Paraiškos anglų kalba teikiamos iki 2017 m. lapkričio 30 dienos 14 val. (Centrinės Europos laiku  - CET).

Kvietime dalyvaujančios šalys ir kvietimo biudžetas

Kvietime dalyvauja šios šalys: Baltarusija, Kipras, Čekija, Airija, Italija, Latvija, Lietuva, Norvegija, Lenkija, Nyderlandai ir Jungtinė Karalystė.

Kvietimo biudžetas – apie 4,5 mln. Lietuvos indėlis – 100 tūkst. Eur.

Kvietimo aprėptis

Paraiškas galima teikti pagal 3 paskelbtas kvietimo temas:

  • Fizinės aplinkos kaita (angl. Changing physical environments);
  • Socialinės ir ekonominės aplinkos kaita (angl. Changing social and economic environments);
  • Politinės ir kultūrinės aplinkos kaita (angl. Changing political and cultural environments).

Galimi pareiškėjai ir partneriai

Tarptautinį mokslo projektą gali vykdyti tarptautinis konsorciumas, kuriame yra ne mažiau kaip 3 institucijos iš 3 skirtingų kvietime dalyvaujančių valstybių. Maksimalus konsorciumo dalyvių skaičius projekte – 5.

Siekdami gauti Lietuvos mokslo tarybos finansavimą, paraišką gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija. Vykdančioji institucija turi būti Lietuvos mokslo ir studijų institucija, kuri įtraukta į Švietimo ir mokslo institucijų registrą. Projekto vadovas turi būti mokslininkas.

Paraiškų teikimo tvarka

Paraiškų priėmimas ir vertinimas vyksta vienu etapu. Paraiškos anglų kalba teikiamos iki 2017 m. lapkričio 30 dienos 14 val. (CET) programos elektroninėje sistemoje.

Paraiškų rengimo nuostatos

Papildoma informacija

Išsamesnė informacija apie programą lietuvių ir anglų kalba.  

Lietuvoje informaciją apie programą teikia programų koordinatorė Kornelija Janavičiūtė, tel. (8 5) 210 7396, e. p. kornelija.janaviciute@lmt.lt

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku