LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 08 16 Nuolatinis kvietimas teikti paraiškas dėl tyrėjų išvykų finansavimo (LINO LT)

Lietuvos mokslo taryba kviečia teikti paraiškas tyrėjų išvykų finansavimui gauti. Išvykos finansuojamos vykdant projektą „Lietuvos mokslo tarptautiškumo didinimas – MTEP ryšių plėtojimas (LINO LT)“ (Nr. 09.3.3-ESFA-V-711-04-001).

Galimi išvykos tikslai:

 • konsultacijos su tarptautinės MTEPI (mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų) srities iniciatyvų sričių kuratoriais dėl bendradarbiavimo inicijavimo ir (ar) vykdymo, ir (ar) projektų paraiškų rengimo ir pateikimo, ir (ar) konkretaus kvietimo reikalavimų;
 • dalyvavimas informacinėse dienose, skirtose pristatyti svarbiausius tarptautinių MTEPI kvietimų reikalavimus ir (ar) informaciją apie paraiškų parengimą, ir (ar) pateikti gerąją paraiškų rengimo praktiką ir pan.;
 • dalyvavimas projekto partnerių paieškos renginiuose.

Galimi pareiškėjai – Lietuvos aukštosios mokyklos arba valstybinio mokslinių tyrimų instituto mokslininkai ar kiti tyrėjai.

Paraiškos priimamos nuolatos

Paraiškų vertinimo kriterijai:

 1. išvykos tikslų pagrįstumas;
 2. tyrėjo mokslinė kompetencija;
 3. numatomų rezultatų reikšmė.

Paraiškų rengimo nuostatos

 • Paraiška rengiama lietuvių kalba.
 • Tyrėjas – tai aukštąjį išsilavinimą turintis asmuo, plėtojantis pažinimą, konceptualizuojantis ar kuriantis naujus produktus, procesus, metodus ir sistemas arba vadovaujantis mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projektams (Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymas).
 • Mokslininkas yra tyrėjas, turintis mokslo daktaro laipsnį (Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymas).
 • Finansuojamas dalyvavimas renginiuose, kuriuose dalyvavimą remia Lietuvos mokslo taryba pagal Lietuvos mokslo tarybos pirmininko bei  Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktoriaus 2017 m. liepos 14 d. įsakymu Nr. V-176/2V-209 patvirtintą LINO LT bei Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros projekto TYKU2 veiklų atskyrimą.
 • Dalyvavimas mokslinėse konferencijose nefinansuojamas. Finansuojamas tik dalyvavimas projektų partnerių paieškos renginiuose, tarptautinių MTEPI kvietimų informacinėse dienose ar pan. renginiuose, kurie tiesiogiai susiję su LINO LT projektu. Taip pat finansuojamos išvykos, skirtos  konsultuotis su tarptautinės MTEPI srities iniciatyvų sričių kuratoriais.
 • Galima išvykos pradžia – ne anksčiau kaip 2017 m. rugpjūčio 1 d.
 • Finansuojamos išvykos trukmė – iki 7 kalendorinių dienų.
 • Išvykos finansuojamos išlaidų kompensavimo būdu.
 • Kompensuojamos šios išlaidų rūšys:
  • kelionės į užsienio šalį ir atgal išlaidos;
  • vietinių kelionių užsienio šalyje išlaidos;
  • gyvenamojo ploto nuomos išlaidos;
  • dienpinigiai;
  • registracijos mokestis (iki 200 Eur).
 • Išlaidos apskaičiuojamos vadovaujantis Lietuvos mokslo tarybos 2014 m. spalio 6 d. Mokslinių išvykų išlaidų fiksuotųjų įkainių apskaičiavimo tyrimo ataskaita (2017 m. gegužės 24 d. redakcija). Apskaičiuojant išlaidas rekomenduojame naudotis tyrėjų išvykų išlaidų skaičiuokle

Paraiškų vertinimas ir atranka

Paraiškų vertinimas bei atranka atliekami ir sprendimas dėl paraiškos finansavimo priimamas ne vėliau kaip per 45 dienas nuo paraiškos pateikimo Taryboje dienos. Apie paraiškų vertinimo rezultatus ir sprendimą dėl paraiškų finansavimo pareiškėjai informuojami per 3 darbo dienas nuo sprendimo priėmimo.

Paraiškų teikimo tvarka

Paraiškos teikiamos elektroniniu paštu. Pareiškėjai turi užpildyti Paraiškos dėl tyrėjo išvykos išlaidų kompensavimo formą, ją atspausdinti, pasirašyti ir kartu su priedais nuskenuotą pateikti elektroniniu paštu ugne.dragunaite@lmt.lt

Kvietimo dokumentai

Kontaktinis asmuo

Informaciją pareiškėjams teikia Ugnė Dragūnaitė, viešojo administravimo specialistė, el. p. ugne.dragunaite@lmt.lt, tel. (8 5) 261 6134

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku