LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

Ši svetainės versija yra suarchyvuota nuo 2017-11-03. Informacija nebeatnaujinama. Aktualią informaciją rasite adresu www.lmt.lt2017 08 09 BONUS programos kvietimas teikti paraiškas

Paskelbtas tarptautinis paraiškų konkursas „Sintezė“ (angl. Synthesis) pagal Jungtinę Baltijos jūros mokslinių tyrimų ir plėtros programą BONUS. Paraiškos anglų kalba teikiamos iki 2017 m. lapkričio 9 d. 17 val. CET (Centrinės Europos laiku). Pareiškėjai, planuojantys teikti paraiškas pagal šį kvietimą, jas turės užregistruoti iki 2017 m. spalio 9 d. 17 val. CET.

„Sintezė“ projektus gali įgyvendinti tarptautiniai konsorciumai, sudaryti iš ne mažiau kaip 3 dalyvių iš Europos Sąjungos šalių ar asocijuotos šalies, iš jų bent du dalyviai turi būti iš BONUS programoje dalyvaujančių šalių: Estijos, Danijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Suomijos, Švedijos Vokietijos ir trečiųjų šalių.

Kvietimo biudžetas – ne mažiau kaip 2 mln. eurų.

Daugiau informacijos apie kvietimą anglų kalba.

Lietuvos mokslo tarybos BONUS programos projektų finansavimo tvarkos aprašas.

Daugiau informacijos apie Bonus programą lietuvių kalba.


Dėl nacionalinių taisyklių galite konsultuotis:

BONUS nacionalinė atstovė – Lietuvos mokslo tarybos Tarptautinių programų skyriaus programų koordinatorė Kornelija Janavičiūtė, tel. (8 5) 210 7396, e. p. kornelija.janaviciute@lmt.lt

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku